Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Uwaga!!! Nowe Łowisko wchodzące w skład wód otwartych

Komunikaty | 2014-04-18 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

Łowisko Przy Drodze - Na podstawie § 46 pkt 1 Statutu PZW włącza się w strukturę wód Okręgu PZW Kraków staw nr 3 zwany Stawem Przy Drodze (Samborek SK) i udostępnia do wędkowania w 2014 r. na podstawie zezwolenia na wody niepełne.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • lukas1975 Data dodania: 7 lat temu Oceń: 10 + / -

    To obecnie taki grajdołek dla z górą 3 wędkujących który nie był zarybiany z 10 lat ponieważ w planach miał być zasypany i prowadzić miała przez niego obwodnica Skawiny . W tym roku w końcu zasypano jego część i w tej chwili trwają prace ziemne pod przyszłą drogę .Ciężko cośkolwiek upolować bo woda po prostu jest bezrybna . Jeden z nielicznych skawińskich wędkarzy którego spotkałem tam w zeszłą niedzielę stwierdził że w wodzie jest podobno jeszcze jeden karp i próbuje go złowić.To chyba mówi samo za siebie. Dodatkowo na górce z boku swoją bazę mają miejscowi smakosze i można zostać trafionym przez przypadek oczywiście butelką po napojach.

  • stan24 Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

    Może jakieś dokładniejsze informacje na temat tego łowiska.Gdzie się znajduje,jakaś mapka,czym jest zarybiony,jak dojechać itp.
    Pozdrawiam.