Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Pomosty wędkarskie Przylasek Rusiecki - Okręg PZW Kraków zrealizował projekt „Budowa infrastruktury dla rekreacji wędkarskiej w zgodzie ze zrównoważonymi zasadami ekologiczno środowiskowymi” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. W ramach projektu zostało wykonane 75 pomostów wędkarskich na akwenach w Przylasku Rusieckim.

Komunikaty | 2020-06-07 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

Pomosty wędkarskie Przylasek Rusiecki


Okręg PZW Kraków zrealizował projekt „Budowa infrastruktury dla rekreacji wędkarskiej w zgodzie ze zrównoważonymi zasadami ekologiczno środowiskowymi” współfinansowany  przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

W ramach projektu zostało wykonane 75 pomostów wędkarskich na akwenach w Przylasku Rusieckim. Szczegółowy regulamin korzystania z pomostów znajduje się  w zakładce  (regulaminy). Całkowity  koszt projektu 674 240,14 złoty z czego wkład własny Okręgu PZW Kraków to kwota 168 560,13 złoty.
Mamy nadzieję, że zrealizowana inwestycja będzie służyła wędkarzom przez wiele długich lat.

Prosimy podczas korzystania z pomostów bezwzględnie przestrzegać regulaminu a wszystkie akty wandalizmu bezzwłocznie zgłaszać do Biura Okręgu PZW Kraków lub na policję. Pomost nr 11 jest przeznaczony z pierwszeństwem dla osób niepełnosprawnych.  Pomosty można użytkować od dnia 22.05.2020 roku.
Życzymy udanego i bezpiecznego wędkowania.    

 

 

REGULAMIN KORZYSTANIA Z POMOSTÓW WĘDKARSKICH ZLOKALIZOWANYCH NA ZESPOLE ZBIORNIKÓW WODNYCH W PRZYLASKU RUSIECKIM W KRAKOWIE

 

Mapa lokalizacji pomostów

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (21)

 • Szczypka Andrzej Data dodania: 10 dni temu Oceń: 0 + / -

  Jestem ciekaw, czy ktokolwiek ze sprawców budowy pomostów wędkarskich w Przylasku Rusieckim, kiedykolwiek zainteresował się tym, czy są one przez wędkarzy wykorzystywane. Często wędkuję w okolicy pomostów i sporadycznie widzę na nich wędkarzy. Natomiast bardzo często widzę wędkarzy wędkujących obo pomostów. Wielu twierdzi, że przez ich budowę zniszczono stanowiska. A można było za ułamek zmarnowanych pieniędzy, rekultywować istniejące stanowiska na wzór choćby stanowisk na wzór stanowisk Czeskich. Trzeba chcieć coś zrobić, a nie dać zarobić.

 • Szczypka Andrzej Data dodania: 7 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

  Czy i kiedy głos w tej skandalicznej sprawie zabierze okręg PZW Kraków?

 • Szczypka Andrzej Data dodania: 7 miesięcy temu Oceń: 1 + / -

  Czy za ten skandal z budową pomostów ktoś zostanie pociągnięty do odpowiedzialności? Marnotrawstwo pomd 168 tyś. złotych, za które można by zrobić wiele pożytecznego. Zniszczenie infrastruktury brzegowej (zajęcie polanek wędkarskich pomostami, zmuszając wędkarzy do wędkowania w trudnych warunkach obok pomostów). Pomosty omijają nawet spiningiści z powodu nadmiernego kołysania. Tryumf bezmyślności.

 • Szczypka Andrzej Data dodania: 10 miesięcy temu Oceń: 5 + / -

  Czy ktoś zastanowił się przed budową pomostów nad sensem takiej inwestycji? Jeżeli się zastanawiał, to lepiej by już więcej tego nie robił, chyba że był dobrze argumentowany. Czy po oddaniu pomostów, ktoś z decydentów raczył popatrzeć jak są one wykorzystane? Stoją puste. Sporadycznie ktoś się na nich opala. Budując bezużyteczne pomosty zostało wyciętych kilka dobrych stanowisk, szczególnie na zbiorniku nr 9. Skandaliczne marnowanie pieniędzy. A tyle można by sensownego za nie zrobić. Może tylko ktoś nie miałby ,,satysfakcji"

 • stan75_ Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • stan24 Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • stan75_ Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • stan75_ Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • stan24 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Jakie zasady połowów wedkarskich obowiązują na zalewie przy ul.Bulwarowej ? Regulamin.Opłata pełna czy niepełna.

 • andrzej_paczkowski Data dodania: 1 rok temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • stan75_ Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  stan75_

  andrzej_paczkowski błysnąłeś swoja inteligencja jak tw bolek

  jak mamy takich w zarządzie to marnie z pzw twoje mierne inwektywy mnie nie zrażają a psychiatryk czeka znajduje się tam oddział dla takich twoje mierne popisy możesz wylać do zalewu gdzie koledzy obradują.
  a propo przekazu żalu chyba nadal jesteś w epoce lat 70 teraz się wysyła pisma drogą elektroniczną myślenie nie boli a wypracowanie jakiegokolwiek konsensusu jest prowadzenie dialogu z innymi a nie pokazywać swoje bredzenie.

 • andrzej_paczkowski Data dodania: 1 rok temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • myku Data dodania: 1 rok temu Oceń: 3 + / -

  Dramat że te pomosty są nie sztywne a pływające i słabo się nadają do wędkowania metodą gruntową z naciągniętą żyłką. A to jest najbardziej popularna metoda.

 • robs Data dodania: 1 rok temu Oceń: 2 + / -

  robs

  Raczej chodziło o tego co to pracuje dla idei

 • stan75_ Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  stan75_

  andrzej_paczkowski mówisz o lekarzu od brania kopert

  a pytałeś kolegów z zarządu , rzęs taki mądry to nas oświeć swoją inteligencją i opowiedz dlaczego w okręgu krakowskim zbiorników ubywa naroiło się prezesów okręgów od brania pieniędzy masz sklerozę przedtem było woda górska i nizinna + wspólnota a teraz regulaminy,obostrzenia ,nokill,mniejsza ilość akwenów mniejsza dostępność do akwenów nie wspominając o drogach dojazdowych a co dopiero brak zlokalizowanych toalet przy tak wielkim ruchu i presji wędkarskiej mówię o brzegach czy przylasku rusieckim

 • andrzej_paczkowski Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • stan24 Data dodania: 1 rok temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • okonik1 Data dodania: 1 rok temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • stan24 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Teraz czekamy na takie pomosty na Bagrach i Brzegach 3 lub wykonanie stanowisk wędkarskich i utwardzenie dojazdu do nich.

 • lotnisko Data dodania: 1 rok temu Oceń: 8 + / -

  lepiej jakbyście postawili ubikacje a może swiat by się dowiedział jak wędkarze zalatwiaja się na Przylasku Rusieckim a drugie to naprawcie drogi

 • andrzej_paczkowski Data dodania: 1 rok temu Oceń: 7 + / -

  Jak została rozwiązana kwestia korzystania z pomostów przez osoby nie będące wędkarzami (plażowiczów)? Czy są jakieś tablice informujące że pomosty są tylko dla wędkujących?

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Ilość odwiedzin