Koło PZW Raba
http://www.koloraba.pzw.pl

Komunikaty

Feederowe Mistrzostwa Okręgu – Komunikat nr 1

Komunikaty | 2021-05-13 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

Feederowe Mistrzostwa Okręgu – Komunikat nr 1

Sekcja Feederowa OKS PZW Kraków informuje, że Feederowe Mistrzostwa Okręgu PZW Kraków odbędą się w dniach 15-16.05.2021 na Łowisku Sportowym Podgórki Tynieckie. Zawody zostaną rozegrane zgodnie z ZOSW w klasyfikacji indywidualnej. Startowe 60 zł.

Dodatkowe informacje i zapisy (najlepiej SMS - nazwisko i imię oraz Koło PZW) pod numerem tel. 510 073 079) do dnia 10.05.2021.

Szczegółowy program zawodów ukaże się w komunikacie nr 2.

lista startowa:
1 . Wyroba Jakub - Alwernia
2 . Gajdemski Mirosław - HTS
3 . Halada Janusz - Słomniki
4 . Hyla Bogusław - Słomniki
5 . Święch Rafał - HTS
6 . Sokołowski Piotr - Myślenice
7 . Kosoń Wojciech - Raba
8 . Luty Marcin - Myślenice
9 . Błaszkiewicz Wojciech - HTS
10. Kosoń Paweł - Raba
11. Bąk Krzysztof - HTS
12. Gębala Włodzimierz - HTS
13. Gębala Waldemar - HTS
14. Tułacz Grzegorz - Myślenice
15. Kaczmarek Przemysław - Alwernia
16. Wróbel Rafał - Myślenice
17. Żmuda Maciej - HTS
18. Zapiór Krzysztof - Skawina Miasto
19. Latocki Daniel - Raba
20. Lietz Krzysztof - Zwierzyniec
21. Budziaszek Dominik - Nowa Huta
22. Wójcik Stanisław - Skawina Miasto
23. Konieczka Paweł - HTS
24. Hajto Łukasz - Słomniki
25. Fornalik Ireneusz - Myślenice
26. Budek Jakub - Myślenice
27. Fornalik Edward - Myślenice
28. Radzik Sławomir - Skawina Miasto
29. Adamski Robert - HTS
30. Jodłowski Tomasz - HTS
31. Skorupski Janusz - HTS
32. Piszczek Marek - Skawina Miasto
33. Piszczek Henryk - Skawina Miasto
34. Holik Sebastian - Skawina Miasto
35. Dużyk Jan - Skawina Miasto
36. Szczerbak Rafał - Skawina Hutnik
37. Zalewski Krzysztof - HTS
38. Abucewicz Michał - Alwernia
39. Kozaczuk Marcin - Podgórze
40. Kaczmarczyk Artur - Podgórze
41. Kutek Mieczysław - Skawina Miasto
42. Profic Ryszard - Myślenice
43. Błachno Franciszek - Skała
44. Gumula Rafał - Skała
45. Profic Jerzy - Myślenice
46. Guzik Mariusz - Podgórze
47. Czubaj Mirosław - Skawina Miasto
48. Dziurdzia Adrian - Raba