KOMUNIKAT Okręgowy Kapitanat Sportowy - Sekcja Spławikowa przyjmuje zgłoszenia chęci organizacji zawodów w Krakowskiej Lidze Spławikowej w roku 2021 przez Koła Okręgu PZW Kraków

Komunikaty | 2020-12-02 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

KOMUNIKAT

Okręgowy Kapitanat Sportowy - Sekcja Spławikowa przyjmuje zgłoszenia chęci organizacji zawodów w Krakowskiej Lidze Spławikowej w roku 2021 przez Koła Okręgu PZW Kraków.
Wzorem z poprzednich lat planuje się organizację 8 tur zawodów systemem sobota - niedziela na tym samym łowisku oraz 2 tury Mistrzostw Okręgu .

Łowiska wytypowane do rozegrania zawodów KLS w 2021 r. to:
- Łowisko Sportowe Podgórki Tynieckie zbiornik górny
- Wisła w m. Piekary ,
- Kanał Łączany w m. Borek Szlachecki lub m. Brzeźnica

Zgłoszenie powinno zawierać : przybliżony termin i miejsce rozegrania zawodów oraz łowisko zastępcze w przypadku rozgrywania zawodów na wodzie płynącej.

Zgodnie z Regulaminem Krakowskiej Ligi Spławikowej , prawo organizacji zawodów w pierwszej kolejności będą miały Koła których drużyny zajęły czołowe miejsca w klasyfikacji drużynowej w 2019 r.
Termin zgłoszeń upływa w dn. 18.12.2020 r.

Regulamin Krakowskiej Ligi Spławikowej dostępny jest na stronie Okręgu .
Zgłoszenia e-mail : splawik@pzwkrakow.hub.pl
Informacje tel : 666 032 386