Zawody Głuchych wędkarzy. W dniu 17 września 2020 r. (czwartek) z okazji Międzynarodowego Dnia Głuchego odbędą się zawody w wędkarstwie spławikowym na rzece Wiśle w rejonie Kolejowego Klubu Wodnego przy ul. Księcia Józefa 24a w Krakowie

Komunikaty | 2020-09-04 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

Zawody Głuchych wędkarzy.

W dniu 17 września 2020 r. (czwartek) z okazji Międzynarodowego Dnia Głuchego odbędą się zawody w wędkarstwie spławikowym na rzece Wiśle w rejonie Kolejowego Klubu Wodnego przy ul. Księcia Józefa 24a w Krakowie. Zapraszamy do udziału w zawodach wędkarzy – członków Polskiego Związku Głuchych i Polskiego Związku Wędkarskiego. Obowiązują maseczki ochronne. Zapisy w formie sms proszę zgłaszać pod numer 501217017. Zawody mają charakter indywidualny i trwają od godz. 7.00 do 11.30. Po zakończeniu zawodów zapraszamy na obchody Międzynarodowego Dnia Głuchego o godz.15.00 przy Kolejowym Klubie Wodnym, ul. Księcia Józefa 24a w Krakowie, połączonego z rozdaniem nagród, ciepłym posiłkiem i innymi atrakcjami.