Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Podlodowe Mistrzostwa Okręgu Kraków odwołane!

Komunikaty | 2018-02-14 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

 

Podlodowe Mistrzostwa Okręgu Kraków odwołane!

 

Sekcja Spławikowa OKS Kraków informuje, że planowane na 17 i 18 lutego 2018 r. Podlodowe Mistrzostwa Okręgu PZW Kraków zostają odwołane ze powodu niedostatecznie bezpiecznej pokrywy lodowej.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • stan75_ Data dodania: 2 lata temu Oceń: 6 + / -

  stan75_

  CD 1 WPISU- w ramach programu „Kraków – Nowa Huta Przyszłości” – będzie wykorzystywać nowoczesne rozwiązania z zakresu smart city. Dlatego na terenie przewiduje się zastosowanie inteligentnego systemu sterowania oświetleniem zewnętrznym – czujniki ruchu pozwolą regulować poziom oświetlenia w sposób oszczędzający zużycie energii. Lampy będą równocześnie przekaźnikami bezprzewodowego internetu oraz systemem nagłośnienia. W pobliżu miejsc parkingowych stanie z kolei stacja ładowania samochodów elektrycznych. Inteligentne będą też kosze na śmieci, a zamontowane w nich czujniki będą informować o zapełnieniu pojemnika. Całość będzie nadzorował system „building management”, pozwalający w sposób oszczędny zarządzać całym obiektem zza jednego biurka.
  CIEKAWI MNIE DLACZEGO NA STRONIE PZW I STRONIE PZW KRAKÓW BRAK JAKIEJKOLWIEK INFORMACJI
  O TYM JAKIE PRACE BĘDĄ WYKONYWANE NA PRZYLASKU RUSIECKIM I W JAKIM STOPNIU BĘDĄ ZABURZAĆ
  EKOSYSTEM NA TYCH ZBIORNIKACH-OCZYWIŚCIE PZW KRAKÓW WRĘCZ W SPOSÓB PRZEMYŚLANY BLOKUJĘ
  UMIESZCZANIE KOMENTARZY ZALOGOWANYM UŻYTKOWNIKOM W TYM WĘDKARZOM .
  ŻYCZĘ WSZYSTKIM WĘDKARZOM ZDROWYCH RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2018 I TAAAAKIEJ RYBY!

 • stan75_ Data dodania: 2 lata temu Oceń: 2 + / -

  stan75_

  Drodzy koledzy wędkarze przekazuje parę informacji na temat przylasku rusieckiego . Przylasek Rusiecki- Nie mam wątpliwości, że będzie to jedno z najpopularniejszych miejsc wypoczynku w naszym mieście – mówi prezydent Jacek Majchrowski-W ramach inwestycji przewidziano m.in. budowę nowych ścieżek dla spacerowiczów oraz osób, które preferują wypoczynek na dwóch kółkach. Powstaną też specjalne kąpieliska z piaszczystą plażą, boiskiem do gry w piłkę plażową i polaną, na której będzie można organizować chociażby koncerty plenerowe. Do dyspozycji wypoczywających będzie też promenada, jak również specjalne pomosty, platforma do wodowania niewielkich łodzi oraz wypożyczalnia rowerków wodnych. Na co będą mogli z kolei liczyć rodzice? Specjalnie dla ich pociech zostanie wydzielona wyjątkowa strefa wodna z pływającym basenem, a także plac zabaw. Przy zbiorniku powstanie też m.in. specjalny "pomost spotkań", na którym mieszkańcy będą mogli spotykać się i rozmawiać na interesujące ich tematy. Całość będzie wyposażona także w liczne ławki, leżaki, hamaki, parasole, ale i nawiązujące do tradycji tego miejsca głazy narzutowe, które będą równocześnie... wygodnymi siedziskami-Trudno jednak wyobrazić sobie Przylasek Rusiecki bez wędkarzy, dlatego po zachodniej stronie zbiornika zaprojektowano pomosty, na których znajdować się będą stanowiska do wędkowania. - Przylasek Rusiecki to wyjątkowy ekosystem, ingerencja w który wymaga starannego namysłu. Naszym celem nie jest jego przekształcenie, a jedynie wykorzystanie tkwiących w nim atutów – mówi prezes Artur Paszko i dodaje, że zagospodarowanie otoczenia akwenu nr 1 to jednak dopiero pierwszy etap działań. - Efektem całego projektu będzie infrastruktura, dzięki której Przylasek Rusiecki będzie mógł służyć mieszkańcom przez cały rok- w ramach programu „Kraków – Nowa Huta Przyszłości” – będzie wykorzystywać nowoczesne rozwiązania z zakresu smart city. Dlatego na terenie przewiduje się zastosowanie inteligentnego systemu sterowania oświetleniem zewnętrznym cd..

 • sadur Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  sadur

  Może warto się zastanowić nad przełożeniem zawodów zamiast całkiem odwoływać. W innych okręgach ( Rzeszów, Lublin) Zawody się odbywają planowo w ten weekend. Zważywszy, że idą wieksze mrozy jest prawdopodobieństwo, że lód jednak będzie.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Ilość odwiedzin